SepuLTura Pazar içine Pazar

Odenia

En İyi Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
9 Şub 2020
24
0
6
29
KSC'lerde gördüğünüz AtlaraSamanVerenAdam , AZERKURTULUS, Shojumaru ve SPoiler çarları SepuLTura nickli kişiye ait. IP kontrol ile görebilirsiniz bunu. Daha önce bununla ilgili konu açmıştım. Ben başkasının içine pazar kurdum diye bir hesabımı hapse yolladınız. Aynısını bu kendisine rakip olarak gördüğü herkese yapıyor.

Sürekli takipte sürekli rahatsız ediyor 7/24 pazarcıları pazardan soğutuyor. 30 40 tane falan offline pazarı ile sürekli milleti engelliyor. Sadece kendi satmak almak kazanmak istiyor. Kendisine küfür ettirtip gelip şikayet ediyor üstüne.

Pazar alanında kendi alıp sattığı hiçbir şeyi başkasının alıp satmasını istemiyor. Aksi takdirde pazarların içine pazar kuruyor. Tehditler savuruyor. Bu şekilde millete küfür ettirtip gelip şikayet konusu açıyor utanmadan bir de.

SPoiler isimli karakter de ona ait. Söylüyorum bu adam milleti 30 tane offline pazarı ile tehdit edip rahatsız edip küfür ettirtip bir de şikayet ediyor haklıymış gibi ceza aldırıyor. Bu adamın onlarca oyuncuya oyunu bıraktırdığına adım gibi eminim. Gereğini yapın rica ediyorum....

Son düzenleme: