ASAS DAMAGE SORUNU.

fuatuzz78

Yeni Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
24 May 2020
3
0
1
30
İLK ÖNCELİKLE SELAMINALEYKUM İYİ EGLENCELER .

ASAS SORUNU İLE ILGILI BI ACIKLAMAM OLUCAK . SW DE COK DENGESIZ BIR SEKILDE ASAS KARAKTERININ DAMAGE SORUNU MEVCUT . BAZEN COK GUZEL VURURKEN BAZEN GOREV ITEMLI OLAN ADAMA KESILEBILIOSN SKILLER DURMADAN FAİLD. VS .
ONUDA GECTIM SUAN BENIM KULLANDIGIM ASASIMDA RED POTLU 2900 AP GECKIN AP WAR KEN KARSIMDA BIR BP PRİEST WARKEN BU ADAMA NORMALDE 2 ATMAN GEREKIRKEN ADAM SIZE 3 ATIYOR . BU ADAMDA NE BIR ANTI VAR NEDE BASKA BIRSEY SADECE 6 K HPSİ WAR . YANİ KIMSE BANA BURDA BP SENI KESER DIYE BIR KAİDE KULLANMASIN DEMEK ISTEDIGIM KESILIP KESILMEME DEGIL CIKARTAMADIGIMIZ DAMAGE .. TEK SORUNUMUZ ILGILI KISILER BI ZAHMET BI ILGILENSINLER.

GM ARKADASLAR CARIMA GIRIP CZ GECIP KENDILERIDE DENEYEBILIRLER. DURUMU TSKLER SMDIDEN EN KSIA SUREDE BIR ACIKLAMA VEYA COZUM BEKLYIORUM . EMEK VERIP ASAS DIZIORUZ BU KADARA OLMAMALI BENCE . BU SORUN HALEN DVAM EDERSE COGU ARKASIMIZDA ASAS KARAKTERINI BIRAKICAKLAR CUNKU BU SORUNU TEK YASAYAN BEN DEGILIMDIR. TSKLER.

nameq123

Yeni Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
22 May 2020
2
0
1
33
katılıyorum ben MrWednesday asas bildiğin çöp solo asla pk atamaz .
wariora full item charla 900 1k vurmak kadar abez bişey yok 13k canı var cp ile 1600 1700 vuralım resmen çöp .
serverda asas kalmadı herkes mele pt ye döndü bu böyle gitmez....

fuatuzz78

Yeni Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
24 May 2020
3
0
1
30
BU VURDUGUMUZ DAMAGELERI ATTIGIMIZ CARLAR SW DE FULL ITEMLI OLAN CARLAR 3 K AP Sİ VE 2800 AP Lİ CARLAR.