Adalet istiyorum!

Odenia

En İyi Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
9 Şub 2020
24
0
6
29
Öncelikle burada şahsın bana yaptığı diyaloğu inceleyin

Aynı kişi dün pazarımın üstüne pazar kurmuş ve tıklattırmamaya çalışmıştı ama önemsemeyip ss almamıştım. Zorbalığa hala devam ediyor.

Benim bahsedeceğim konu ise farklı bir kişi ile aramda geçen kavga.

pazaringulu5 ID'li hesabım sabah hapse yollandı. GMSupport tarafından.

Sebebi ise yukarıdaki ile aynı. Günlerdir bana yapılan zorbalığı madem isteyen bana yapıyor, ben de yaparım deyip adama baskı uyguladım.

Anvilin önündeki yüzlerce çarın içine 10 tane golem tssi basılı offline çar bırakanlara bir şey olmuyor ama benim ts bile basmadığım çarım sırf başka bir çarın pazar kurduğu yerde pazar açmış diye hapse yollanıyor. PM'den de tehdit etmişim. Pmden yazılanlara karışmıyordunuz hani? Ben de kavga esnasında sinirle yazdım yazacağımı. Karışmıyorsanız benim yazdıklarımı inceleyip niye hapse attınız? O zaman yukarıda beni tehdit eden elemanı da yollayın hapse.

Ana bacı küfür edene karışmıyorsunuz, tehdit edene mi karışıyorsunuz? Ki bu tehditler ks pazar açmak fiyatı artırmak veya azaltmakla ilgili. Bu kavga niye sizi ilgilendiriyor? Madem öyle, kriterleri belirtin. Ben size hapse yollanacak onlarca çar bulurum bu şekilde konuşup davranan.

Bu da beni şikayet edenden yakalayabildiğim bir hakaret kısmı. Asıl tehditlerinin hakaretlerinin sslerini alamadım ama benim söylediklerimden daha beterlerini söyledi ve yaptı:

Kısacası benim karakterimi hapse haksız yere yolladınız. Ya bu tarz konuşan davranan herkesi yollayın ya da benimkini de çıkarın hapisten.

Odenia

En İyi Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
9 Şub 2020
24
0
6
29
Bunu da hapse yollamanız lazım! Tehdit ve küfür?

savasaltintas

Yeni Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
13 Şub 2020
12
0
1
26
Hem pazar fiyatlarını yükseltiyorsun hemde buraya gelip adalet dileniyorsun. Senin ne bok olduğunu herkes biliyor Sırf 2,3 birşey kazanmak için diğer farm yapan arkadaşların ekmeği ile oynuyorsun! Sürekli pazar fiyatları ile oynayıp millete sıkıntı veren sensin. Satış değeri örneğin; 4k olan bir itemi sen buydan 3900 gibi bir fiyatla çekmeye çalışıyorsun. Sırf 2 kuruş kazanıyım millet bana atsın diye. Yok öyle bir dava. Evet buradan bende gm'ler sesleniyorum Sunucunun Pazar fiyatı ile oynuyan bu arkadaşa gerekli cezanın verilmesini talep ediyorum.

Odenia

En İyi Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
9 Şub 2020
24
0
6
29
Hem pazar fiyatlarını yükseltiyorsun hemde buraya gelip adalet dileniyorsun. Senin ne bok olduğunu herkes biliyor Sırf 2,3 birşey kazanmak için diğer farm yapan arkadaşların ekmeği ile oynuyorsun! Sürekli pazar fiyatları ile oynayıp millete sıkıntı veren sensin. Satış değeri örneğin; 4k olan bir itemi sen buydan 3900 gibi bir fiyatla çekmeye çalışıyorsun. Sırf 2 kuruş kazanıyım millet bana atsın diye. Yok öyle bir dava. Evet buradan bende gm'ler sesleniyorum Sunucunun Pazar fiyatı ile oynuyan bu arkadaşa gerekli cezanın verilmesini talep ediyorum.
Bu altta durduk yere bana pm atıp ana bacı bırakmayan şahıs. W1NCENZO

Odenia

En İyi Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
9 Şub 2020
24
0
6
29
Evet o kişi benim. Ama yanıldığın bir konu var. DURDUK YERE değil :)
Ks attığım için mi? 2 haftadır aynı yerde pazar açıyorum son 2-3 gündür sen fıttırdın geldin ks açtın hep 50 coin 50 coin üste. Pm atıp tek kelime ettim mi? Ekmeğinin peşindesin at ksni. Benim gibi yükselt sen de madem ks atmak istiyosun buyur at. Küfür niye? Ks atarak zorbalıkla istediğini alamadın diye mi?

Şimdi bu herif hapse girmeyecek ceza almayacak. Ama benim karakterim küfür bile etmemiş olmama rağmen hapse giriyor :)

Kazandığım üç beş kuruş milleti kıskançlıktan çatlatıyor olsa gerek. Serverda herkes bir şekilde bana zarar vermenin peşinde.

savasaltintas

Yeni Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
13 Şub 2020
12
0
1
26
Ks attığım için mi? 2 haftadır aynı yerde pazar açıyorum son 2-3 gündür sen fıttırdın geldin ks açtın hep 50 coin 50 coin üste. Pm atıp tek kelime ettim mi? Ekmeğinin peşindesin at ksni. Benim gibi yükselt sen de madem ks atmak istiyosun buyur at. Küfür niye? Ks atarak zorbalıkla istediğini alamadın diye mi?

Şimdi bu herif hapse girmeyecek ceza almayacak. Ama benim karakterim küfür bile etmemiş olmama rağmen hapse giriyor :)

Kazandığım üç beş kuruş milleti kıskançlıktan çatlatıyor olsa gerek. Serverda herkes bir şekilde bana zarar vermenin peşinde.
Sen hakediyorsun böyle şeyleri. O zaman edebinle kurucaksın pazarı İlk fiyat yükselten sensin. Bana suçu atmayı bırak. Hem bu senin ilk icraatın değil ? İlk pm'de görüyoruz adamla yaşadığın diyaloğu Demek ki problem sende Sen millete zarar vermek istiyorsun ki millette sana zarar vermek için uğraşıyor. Hakkınla para kazanıcaksın.

Odenia

En İyi Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
9 Şub 2020
24
0
6
29
Sen hakediyorsun böyle şeyleri. O zaman edebinle kurucaksın pazarı İlk fiyat yükselten sensin. Bana suçu atmayı bırak. Hem bu senin ilk icraatın değil ? İlk pm'de görüyoruz adamla yaşadığın diyaloğu Demek ki problem sende Sen millete zarar vermek istiyorsun ki millette sana zarar vermek için uğraşıyor. Hakkınla para kazanıcaksın.
Serverin ilk beta gününden beri buradayım. Sen son 2-3 gündür yanıma ks açmaya başladın. Bana ks açmayan kimseye ks açmadım. KS açanları ise hep senin gibi ağlattım. Hala da ağlıyosun. Kolay gelsin.

savasaltintas

Yeni Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
13 Şub 2020
12
0
1
26
Serverin ilk beta gününden beri buradayım. Sen son 2-3 gündür yanıma ks açmaya başladın. Bana ks açmayan kimseye ks açmadım. KS açanları ise hep senin gibi ağlattım. Hala da ağlıyosun. Kolay gelsin.
Kim ağlıyor ? Foruma konu açan sensin bana ağlıyor diyorsun ahhahaha :D Ya 15 yaşında ki ufak adam ile muhattap oluyorum kabahat bende. Bak dalganaaa..

Odenia

En İyi Oyuncu
HomekoSehri.NET Oyuncusu
9 Şub 2020
24
0
6
29
Kim ağlıyor ? Foruma konu açan sensin bana ağlıyor diyorsun ahhahaha :D Ya 15 yaşında ki ufak adam ile muhattap oluyorum kabahat bende. Bak dalganaaa..
15 Yaşındaki çocuk küfür etmiyor 30 yaşındaki amca ana bacı karı düm düz küfür ediyor. Burada bile büyüklük taslayıp hakaret edip aşağılama derdindesin. Yazık sana.