HomekoSehri.Net/Register
Üyelik Alımı İçin: TIKLA.
Power Up Store: TIKLA.
Oyun Rehberi: TIKLA.
Panel İçin: TIKLA..
Client İçin: TIKLA.

Sabit Konu 1 VS 1 TURNUVA KAYITLARI VE DETAYLARI OKUMADAN GEÇMEYİN.

'Duyurular' forumunda Escape tarafından 10 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Escape

Escape Yönetici Site Yetkilisi Oyun Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Evet Arkadaşlar Ben GmMuratBey Yayında Bahsettigimiz Gibi TL ÖDÜLLÜ VS TURNUVASININ KURALLARINA GEÇELİM.

Öncelikle 1V1 ROGUE 1V1 WARRİOR JOPLARININ VS KATILIM KURALLARINI ACIKLIYORUZ DEDİGİMİZ GİBİ ÖNCE 1V1 LER

1VS1 KURALLARI VE KATILIM ŞARTLARI ;
    1.1v1 HEM ROGUE HEM WARRİOR OLMAK ÜZERİ KATILABİLİRSİNİZ.
    2.FACEBOOK SAYFASINA VS TURNUVASINA KATILDIM 50 TL GONDERDİM ONAY BEKLIYORUM SİZDEN ONAYLANDIKTAN SONRA LİSTEYE ALINIR.
    3.KATILAN LİSTE FORUMDA ALT KISIMDA GOZUKECEKTIR FACE SAYFASINA MESAJ ATARAK VS KATILMAK İSTİYORUM 50 TL GONDERDIKTEN SONRA ONAYLATIP JOB , IRK VE NİCK BELİRTMENİZ GEREKMEKTEDİR.
    4.BU KURALLAR CERCEVESİNDE YAYINDA HERKESIN GOZUNUN ONUNDE VS ATILACAKTIR.
    5. VS 1 KERELİKTİR ÖRNEGİN 10 SOLO OYUNCU VS ATACAK 1 ER VS ATICAK KAYBEDENLER ELENECEK SONA KALAN 2 FİNALİST ODUL HAVUZUNDA BULUNAN ORNEGIN 10 KISI KATILDI 50 TLDEN 500 TL NİN SAHİBİ OLCAK YAYINA DAVET EDİP YAYINDA SON SOZLERİNİ ALACAGIZ
    6.KATILIM COK OLURSA BUNU SUREKLI HALE GETİRMEYİ PLANLIYORUZ HERKESİN BİLGİSİNE
    7.HER OYUNCU KENDİ JOBUYLA VS ATACAKTIR ORNEGIN ROGUE SAMPIYONU WARRİOR SAMPIYONU OLACAKTIR KATILAN OYUNCULAR ORNEGIN 2 OYUNCU KATILDI SADECE 1V1 100 TL MUCADELESİ OLACAKTIR VE YA SİZ KATILDINIZ BASKA KIMSE KATILMADI PARANIZ İADE EDİLCEKTİR.

VS KATILAN OYUNCULAR NOT PERŞEMBE 00:00 DAN SONRA KAYITLAR DURDURULCAK KATILANLAR VS BASLIYACAKTIR.

RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZ : https://www.facebook.com/HomekoSehriTR/ ÜZERİNDEN VS KATILMAK İSTİYORUM DİYEREK BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

[VS KATILAN TÜM OYUNCULAR]

1. RemyMartin [ROGUE] KATILIM ONAYLANDI.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10

Son düzenleme: 10 Eylül 2019
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.